SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skärpspänne 12321034

nr 1232 1034

Skärpspänne

Silver / stenar, Ryssland, omkring 1900, Filigrandekor, delvis förgyllt. Finska importstämplar, Längd: 25

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 28 januari 2019
kl 18:07:51

  • Klassiska
  • 28 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska